ANASAYFA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


AR-GE

10 yılı aşkın süredir sektördeki tecrübesiyle müşterilerine en iyisini ve en kalitelisini üreterek sunmaya özen gösteren Mplast, günümüz teknolojisini takip edip beklenti ve ihtiyaçlar doğrultusunda da yeni çalışmalar gerçekleştirmektedir. Mplast, sektördeki diğer firmalar arasıdan bir yıldız gibi parlamasını sağlayan bu özellikleriyle her geçen gün büyümüştür. Türkiye ve Bulgaristan ile çıktığı bu başarı yolculuğunu şimdilerde ise 30'a yakın ülkeye yaptığı ihracatlarla taçlandırmıştır. Mplast'ın sektöründe lider kuruluşlar arasına girmesindeki aslan payı ise Araştırma ve geliştirme ekibine aittir. Günümüzde kısaca Ar-Ge olarak adlandırılan ve her başarılı erkeğin arkasında bir bayan vardır sözünü kurumsal olarak destekleyen Ar-Ge ekibi, her başarılı şirketin gizli kahramanlarıdır. Mplast, günümüz teknolojisini, beklentileri ve ihtiyaçları en doğru şekilde harmanlayıp, en doğru tasarımları yapıp, en kaliteli şekilde üretilmesine de olanak sağlamaktadır.

Mplast'ın başarısının arkasındaki kahramanlar olarak nitelendirdiğimiz bu ekip gerek yaptığı araştırmalar gerekse de sunduğu projeler ile sektörün liderleri arasına girmemize de çok büyük katkı sağlamaktadır.

Bir şirketin olmazsa olmaz ekiplerinden olan Ar-Ge ekibi, Mplast tarafından da sonuna kadar desteklenmekte ve onlara daha iyi bir çalışma ortamı sunabilmek adına her türlü alt yapı zeminini hazırlamaktadır. Başarısıyla tüm dünyaya açılan Mplast, Ar-Ge ekibinin çalışmalarından dolayı teşekkürü bir borç bilir ve başarılarının devamı ve de daha fazlası için her türlü desteği sağlamaktadır.

HAKKIMIZDA

Mplast kuruluş tarihinden bu yana kalite çizgisini her zaman en üst düzeyde tutmuş ve büyümeyi temel gelişme stratejisi olarak benimsemiştir. Bu temel prensipler sayesinde gerek yurt içi pazarında gerek ise de yurt dışı pazarında ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Kalite kontrol yapan sertifikasyon kurumları tarafından belirli periyotlarda ürünlerinin kalitesi denetlenmekte olan Mplast, bu sayede üretim kalitesinin sürekliliğini de sağlamaktadır.

ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLERİMİZ
KALİTE
PAZARLAMA
AR-GE
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM

Daha Büyük Görüntüle
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Dünya Media Tüm Hakları Saklıdır.