ANASAYFA


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


KALİTE

Mplast faaliyete geçtiğinden beri kalite konusunda her zaman en yüksek seviyeyi hedefliyerek büyümeyi ana gelişme stratejisi olarak benimsemiştir. Bu sayede Mplast gerek yurt içi gerekse de yurt dışı pazarlarda ürün kalitesi ile ön plana çıkmıştır.
Üretime Uygundur onayı alan ham madde ve yardımcı malzemeler ile yapılan üretim sürecinde random olarak alınan numuneler Mplast laboratuvarlarında ulusal ve uluslararası standartlara uygun testlerden geçirilir ve düzenli olarak kayıt altına alınır.

Mplast bu sayede sağlam istatistiki verilere sahiptir. Kalite kontrol yapan sertifikasyon kurumları tarafından belirli periyotlarda ürünlerinin kalitesi denetlenmekte olan Mplast, bu sayede üretim kalitesinin sürekliliğini de sağlamaktadır.

 
HAKKIMIZDA

Mplast kuruluş tarihinden bu yana kalite çizgisini her zaman en üst düzeyde tutmuş ve büyümeyi temel gelişme stratejisi olarak benimsemiştir. Bu temel prensipler sayesinde gerek yurt içi pazarında gerek ise de yurt dışı pazarında ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmıştır. Kalite kontrol yapan sertifikasyon kurumları tarafından belirli periyotlarda ürünlerinin kalitesi denetlenmekte olan Mplast, bu sayede üretim kalitesinin sürekliliğini de sağlamaktadır.

ANASAYFA
KURUMSAL
ÜRÜNLERİMİZ
KALİTE
AR-GE
İNSAN KAYNAKLARI
İLETİŞİM

Daha Büyük Görüntüle
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 Dünya Media Tüm Hakları Saklıdır.